Wąż stalowy do wody

piękne rzeczy muszą mieć piękną formę

Wąż stalowy do wody

Firma Termnova specjalizuje się w produkcji węży do wody, gazu, węży przemysłowych, uszczelek, zestawów montażowych do kotłów oraz izolowanych przyłączy systemów solarnych. Na szczególną uwagę zasługuje wąż stalowy do wody. Wężyk stalowy do wody charakteryzuje się niesamowitą giętkością dzięki specjalnemu systemu obrączkowemu.

Wąż zakończony nakrętkami i wyposażony w uszczelki /zwykłe lub zbrojone/ rzetelnie spełnia swoją funkcję. Węże stalowe do wody produkowane są w różnych długościach by mogły zaspokoić chęć przystosowania ich do wielu urządzeń. Stosowane w przeszłości wężyki z tworzyw sztucznych nie spełniały należycie swojej funkcji. Stosunkowo szybko następował naturalny rozpad tworzywa, a aluminiowa osłona nie była w stanie zniwelować powstałego uszkodzenia. Elastyczne węże wykonane ze stali nierdzewnej charakteryzuję się długotrwałą żywotnością. Nie ma mowy również by w ich wnętrzu rozmnożyły się niekorzystne dla zdrowia człowieka mikroorganizmy. Węże stalowe do wody można dowolnie wyginać nie obawiając się zmniejszenia ich przekroju. Wężyk stalowy do wody wytrzymuje ciśnienie do 15 atm., a całkowitemu zniszczeniu ulegnie dopiero wtedy gdy ciśnienie wody zwiększy się aż dziesięciokrotnie.

Termnova funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Firma oprócz takich produktów jak wąż stalowy do wody oferuje również zestawy montażowe do centralnego ogrzewania oraz przyłącza do systemów solarnych. Ostatnio firma rozszerzyła swoją działalność o montaż gazowego piecyka łazienkowego.

Solidne przyłącza do wody czy gazu to gwarancja bezpieczeństwa. Niestety często ostatnio słyszymy o zaistniałych awariach, którymi przyczyną były nieszczelności przyłączy. Tragiczne w skutkach są niestety nieszczelności dotyczące instalacji gazowych. Dbajmy zatem o solidność naszych instalacji. Montaż ich zlecajmy fachowcom o sprawdzonym doświadczeniu, które zagwarantuje nam bezpieczeństwo.
Komfort związany z bezpieczeństwem zapewnia spokój całym rodzinom i cementuje ich nieocenioną egzystencję.