Łazienka na kilka sposobów

piękne rzeczy muszą mieć piękną formę

Łazienka na kilka sposobów

Łazienka to obok salonu jedno z bardziej reprezentacyjnych miejsc w domu. Bywa ona bowiem często odwiedzana przez gości. O ile pozostałe pomieszczenia w mieszkaniu mogą pozostać strefą prywatną, do której nie zapraszamy gości, o tyle łazienka zawsze pozostanie w sferze dostępnej dla przybyszów. Właśnie dlatego warto zadbać o jej wystrój. Dobrze jeśli tworzy ona aranżacyjną całość z salonem. Oto kilka pomysłów na urządzenie łazienki.

 

  1. W tej odsłonie łazienka to nowocześnie urządzone pomieszczenie. Sufit w kolorze białym, szare płytki ścienne oraz jaśniejsze także szare płytki podłogowe. Meble w tej łazience mają kolor naturalnego, jasnego drewna o chłodnym odcieniu. Natomiast blat łazienkowy jest biały. W łazience armatura gessi o geometrycznych kształtach. Więcej na temat wyrobów tej firmy można znaleźć na – https://mirad.pl/armatura/gessi/
  2. Kolejny pomysł na łazienkę to styl pop art. W tej łazience mamy szare płytki podłogowe, natomiast sufit w kolorze białym. Ściana przy białej wannie ma żółty kolor. Wisi na niej komiksowy postać podczas kąpieli. Muszla klozetowa oraz umywalka w kolorze białym. W łazience umieszczono także białą toaletkę oraz żółty fotel. Drobne elementy takie jak pojemnik na mydło, ręczniki, itp. mają także żółty kolor.
  3. Łazienka w stylu boho to mała przestrzeń wypełniona bielą. Taki kolor mają wszystkie meble, wanna i toaleta oraz ściany. Jedynie płytki podłogowe mają różnorodne wzory utrzymane w brązach, szarościach oraz błękitach. Blat łazienkowy ma kolor naturalnego drewna. Ustawiono na nim białe, kwadratowe świecie. Wszystkie elementy łazienki mają kwadratowe kształty. Podobnie armatura. W tej aranżacji także wykorzystano produkty Gessi.

 

Oto kilka pomysłów na łazienki w różnych stylach, które jednak charakteryzują się nowoczesnym wyglądem. Goście, którzy do nich wejdą będą z pewnością zachwycenia takimi aranżacjami tych, często niewielkich przestrzeni. Łazienka bowiem to także element reprezentacyjny każdego mieszkania.