Łazienka na kilka sposobów

piękne rzeczy muszą mieć piękną formę

Łazienka na kilka sposobów

Łazienka to obok salonu jedno z bardziej reprezentacyjnych miejsc w domu. Bywa ona bowiem często odwiedzana przez gości. O ile pozostałe pomieszczenia w mieszkaniu mogą pozostać strefą prywatną, do której nie zapraszamy gości, o tyle łazienka zawsze pozostanie w sferze dostępnej dla przybyszów. Właśnie dlatego warto zadbać o jej wystrój. Dobrze jeśli tworzy ona aranżacyjną całość z salonem. Oto kilka pomysłów na urządzenie łazienki.

 

  1. W tej odsłonie łazienka to nowocześnie urządzone pomieszczenie. Sufit w kolorze białym, szare płytki ścienne oraz jaśniejsze także szare płytki podłogowe. Meble w tej łazience mają kolor naturalnego, jasnego drewna o chłodnym odcieniu. Natomiast blat łazienkowy jest biały. W łazience armatura gessi o geometrycznych kształtach. Więcej na temat wyrobów tej firmy można znaleźć na – https://mirad.pl/armatura/gessi/
  2. Kolejny pomysł na łazienkę to styl pop art. W tej łazience mamy szare płytki podłogowe, natomiast sufit w kolorze białym. Ściana przy białej wannie ma żółty kolor. Wisi na niej komiksowy postać podczas kąpieli. Muszla klozetowa oraz umywalka w kolorze białym. W łazience umieszczono także białą toaletkę oraz żółty fotel. Drobne elementy takie jak pojemnik na mydło, ręczniki, itp. mają także żółty kolor.
  3. Łazienka w stylu boho to mała przestrzeń wypełniona bielą. Taki kolor mają wszystkie meble, wanna i toaleta oraz ściany. Jedynie płytki podłogowe mają różnorodne wzory utrzymane w brązach, szarościach oraz błękitach. Blat łazienkowy ma kolor naturalnego drewna. Ustawiono na nim białe, kwadratowe świecie. Wszystkie elementy łazienki mają kwadratowe kształty. Podobnie armatura. W tej aranżacji także wykorzystano produkty Gessi.

 

Oto kilka pomysłów na łazienki w różnych stylach, które jednak charakteryzują się nowoczesnym wyglądem. Goście, którzy do nich wejdą będą z pewnością zachwycenia takimi aranżacjami tych, często niewielkich przestrzeni. Łazienka bowiem to także element reprezentacyjny każdego mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *